Referencje

17Maj

Cristiano Di Nardo

NAPOLEONE, Wilczak czechosłowacki

Sono piu Di sei mesi che Joanna esce con il mio Napoleone e sia io che lui siamo felici di aver trovato una persona gentile professionale ma soprattutto che ha istaurati un bellissimo rapporto con il mio cane.

Joanna zajmuje się moim Napoleonem od ponad sześciu miesięcy i zarówno on, jak i ja jesteśmy szczęśliwi, że trafiliśmy na tak miłą, profesjonalną osobę, która kocha psy, ale przede wszystkim, która nawiązała piękną relację z moim psem. 

17Maj

KATARZYNA, ZYGMUNT GOFRON

AGATKA, buldożek francuski

Pani Maja skradła nie tylko psie serce naszego buldożka, ale również nasze! Nawiązana współpraca okazała się najlepszą decyzją jaka mogliśmy podjąć. Pani Maja zapewniała naszemu pupilowi pełne wrażeń spacery, po których pies wracał szczęśliwy i zmęczony, a nam gwarantowała poczucie, ze zwierzak jest zaopiekowany i bezpieczny. Profesjonalizm świadczonych usług znacznie przekroczył nasze oczekiwania. Życzliwość, punktualność, szybki kontakt, cierpliwość, empatia, duża wiedza na temat behawiorystyki psów to tylko jedne z wielu cech którymi moglibyśmy opisać Panią Maje. Pomoc jaką od Niej otrzymaliśmy jest ogromna i zawsze będziemy jej za to wdzięczni! Bardzo dziękujemy za wszystko, życzymy samych sukcesów i mamy nadzieje, ze jeszcze kiedyś nasze spacerkowe ścieżki się skrzyżują i będziemy mogli ponownie wspólnie działać.

17Maj

OLGA KUREK

ŁOBUZ & PSIKUS, border collie

Pani Joasia jest najlepszą petsitterką jaką spotkałam. Pełen profesjonalizm, super kontakt i relacje foto ze wszystkich spacerów. Niezawodna nawet w sytuacjach podbramkowych. Najlepszą rekomendacją jest to jak bardzo moje chłopaki są do Pani Joasi przywiązani i jak bardzo cieszą się na jej widok. Bardzo dziękujemy i polecamy wszystkim.

Łobi, Psiki i Olga

04Styczeń

Paolo Zambelli

Mela, golden retriever

Ciao Joanna, I have been very satisfied, good and professional service. I'll be back to you by sure in the future.

21Listopad

Maria Damps

Baki & Zorka

Firma Pani Asi jest w pełni godna polecenia. Jako lekarz cenię rzetelność, fachowość i solidność. Oferuje jasne warunki współpracy, kompetentne podejście do psów również z problemami /takie jak moje/ zapewniając psu indywidualne podejście. Raporty ze spacerów obejmują nie tylko efekt fizjologiczny, ale także zachowanie i nastrój psa w danym momencie. Czuję się i wiem, że zapewniam moim pupilom najlepszą opiekę i pełne bezpieczeństwo. Pani Asia również rozwiązuje trudne sytuacje losowe typu opieka nad zwierzętami w domu, problemy behawioralne czy zdrowotne zwierząt. Z całego serca polecam, bez niej posiadanie moich pupili byłoby niemożliwe.

05Kwiecień

NATALIA GRUCA

Forest, Staffordshire Bull Terrier

Nie da się kilkoma zdaniami opisać wszystkich korzyści, jakie przyniosły mi i mojemu psu spotkania z Asią, dlatego skoncentruję się na tych najistotniejszych. Wspólne spacery to dla mnie tak naprawdę “uczenie się” psa, obserwowanie jego zachowań, reakcji na bodźce, z których wcześniej nie zdawałam sobie sprawy. Regularne i zróżnicowane spotkania pozwoliły znaleźć skuteczne i dostosowane do mojego psa (nie ma jednej magicznej metody, która zadziała u wszystkich) sposoby na rozwiazanie uciążliwych problemów jak ciągniecie na smyczy, nadmierna ekscytacja i szczekanie na inne psy. Nawet, gdy czasem entuzjazm opadał i bywało pod górkę, Asia zawsze wierzyła w nasz team :). Jest osobą cierpliwą, niezwykle doświadczoną w temacie relacji człowiek-pies i umiejącą przekazać swoją wiedzę. To właśnie ona otworzyła mi oczy na wiele popełnianych przeze mnie błędów, których wyeliminowanie poprawiło znacząco moje codzienne życie z psem, za co jestem ogromnie wdzięczna <3 

28Sierpień

Andrew Strifler

CHARLIEGH, Siberian Husky

Joanna has been helping my 13 year old Siberian Husky “Charleigh”, and I for over a year now. In the past I was quite stressed as an airline pilot that schedule changes and disruptions could mean that no one would be able visit Charleigh for many hours.

For this I can not recommend Joanna highly enough. She has a key to my apartment and I always know that Charleigh will be visited on time and is always secure. Every day I receive photos of their walks and updates on how Charleigh is feeling. When Charleigh has health problems (quite often due to her age) Joanna is very caring and reliably administers medications.

On more than one occasion, delayed flights and schedule changes have kept me away from home for long periods of time and Joanna has been available at short notice to make emergency visits or care for Charleigh in her own house.

Joanna, takes care of Charleigh as if she was her own dog and I know that they have a genuine bond. I consider myself extremely lucky that I found her website and honestly don’t know how I can thank her enough for everything she does.

09Marzec

Anna Kunik

HAKER Flat Coated Retriever

Asia jest najlepsza <3. Mimo, że Haker na początku miał problem uwierzyć, że zupełnie obcy człek chce go tylko zabrać na super spacer, a nie ukraść z domu, to jej doświadczenie, zaangażowanie i cudowne podejście szybko pozwoliło opanować ten problem. Relacje z każdego spaceru - na bieżąco w wiadomości na fb i po spacerze w obszernej formie na portalu, od pierwszego razu dają mi duże poczucie bezpieczeństwa. Asia jest profesjonalistką w każdym calu. Jeśli miałabym do wyboru zostawić psa pod opieką dowolnego członka własnej rodziny, a powierzyć jego bezpieczeństwo Asi - nie miałabym nad czym się zastanawiać :). Haker wraca ze spaceru zadowolony i zmęczony, a ja nie muszę się martwić, że nie zapewniłam mu odpowiedniej dawki ruchu. Asia dostosowuje spacer pod możliwości i potrzeby psa. Gołym okiem widać, że sprawia jej dużą przyjemność poznawanie czworonoga i łapanie z nim fajnego kontaktu. Haker ogromnie poleca Asię wszystkim psiumplom. A ja się pod tym poleceniem podpisuję z całą mocą.

17Maj

Miłosz Mikołajczyk

Amstaff ARES, trening siłowy

Jako właściciel miałem obawę czy dla psa taka forma spaceru będzie satusfakcjonująca. Czy brak poczucia swobody i możliwości niuchania będzie zrekompensowany poprzez czysty wysiłek fizyczny. Nie miałem wcześniej doświadczenia z tego typu pracą z psem. Trening pullingu pod profesjonalnym i czujnym okiem Asi uświadomiły mi, że amstaffy, to psy które kochają pracować. Sam wysiłek fizyczny jest dla nich nagrodą. Taki trening pozwala dać upust energii psa, opowiada na jego potrzebę ciągnięcia i w połączeniu z możliwością późniejszej zabawy na gryzaku jest świetną męcząca formą rekreacji dla psa, który w zmęczeniu znajduje ogromna ilość satysfakcji.

17Grudzień

Ewa Król-Galimurka

Amstaff Vici

Są osoby które z powołania wykonują swój "zawód"...
Vinciego niechętnie oddaję pod opiekę "obcych", jednak od pierwszego pobytu u Asi stała się ona częścią naszej rodziny <3
Nasz ukochany Psiak jeździ do hotelu zawsze ochoczo, a już kilkaset metrów przed przybyciem wesoło merda ogonkiem i ochoczo szczeka.
Zawsze wraca szczęśliwy i wybiegany... a znam moje "dziecko" i niekoniecznie było tak z innymi osobami.
Poza tym Asia zawsze stara się dostosować do naszych trudnych godzin pracy i z wieloma rzeczami idzie nam na rękę co bardzo doceniamy.
No i ten stały kontakt z psiakiem - nawet będąc w szpitalu ciagle otrzymywałam filmiki i zdjęcia z przebiegu ich wypraw oraz zachowań psiaka przez cały dzień - dzięki temu nie musiałam zbyt dużo myśleć bo Asia wie jak to jest rozstać się ze swoim psiakiem i zrozumienie z jej strony to bezcenna cecha.
Z całego serca polecam!!!

16Grudzień

Katarzyna Dudek

Amstaff LUCKY, CIRO & szczeniaki

Moje psy, są dla mnie całym światem i nigdy nie zostawię ich pod opieką niewłaściwej osoby. Wolę odmówić sobie najlepszego wyjazdu. Na szczęście w takich sytuacjach pojawia się Asia. Osoba o ogromnym sercu dla psiaków, która rozumie ich potrzeby, która świetnie potrafi się z nimi dogadać, która jest równie konsekwentna jak ja, a przy tym bardzo ciepła, a psiaki ją po porostu uwielbiają.

To może wydać się dziwne i zabawne, ale wolę opiekę nad moimi psami zostawić Asi niż np własnym rodzicom. Co tylko potwierdza moje ogromne zaufanie do Asi.

Tak więc jeżeli nie masz wystarczająco dużo czasu w ciągu dnia, Twój psiak się nudzi i nie ma kto z nim wyjść na spacer, albo wyjeżdżasz i szukasz najlepszego hotelu to TYLKO I WYŁĄCZNIE ekipa PETSI the dog’s out fun!

16Grudzień

Dorota Siemiradzka

Amstaff AMOK

Szczera opinia - Najcudowniejszy psi hotel pod słońcem. Nie oddam już nigdy nikomu innemu mojego psiaka. 
Amok czyli mój amstaff to pies z lekkim adhd, roczny popapraniec,wulkan energii, największy przytulas i śpioch, ale tylko kanapowy. Zawsze mialam jakiś wewnętrzny strach przed tym jak musialam gdzieś wyjechać i powierzyć go w obce ręce i tak bidny Amoczek jeździł ze mną po całej Polsce. Teraz już wiem gdzie powinien mieszkać pod moja nieobecność. Asia to już jak rodzina ufam jej w 100 %, wiem że Amokowi włos z łebka nie spadnie wręcz przeciwnie, będzie się świetnie bawił i co najważniejsze ROZWIJAŁ. Co dziennie dostawałam od Asi filmiki co mój pies robił w ciągu dnia i opis tego. Do wszytskiego co robi z psem podchodzi z głową, a przede wszystkim z wiedzą która ma ogromną. 
Więc jeśli boisz się zostawiać swojego psa pod opieką obcych lub szukasz domowej atmosfery, zadzwoń do Asi. Ona niczego się nie boi i zawsze sprosta oczekiwaniom.

Ps. Ja swojego czworonoga przywoże z Wrocławia i wiem że to dobry wybór :)

Asia Dziękuje 

14Grudzień

Agnieszka Bonik

Bulterier: Frida&Ezra

Moje dwie bulterierki czuły się znakomicie u Pani Magdy. Z pewnością skorzystamy jeszcze nie jeden raz. Psy szczęśliwe, nie są pozostawione same sobie. Pani Magda ma super kontakt z psami. Polecam wszystkim tym, którzy boją się zostawiać psy w hotelach, tak jak ja. Wiedziałam o moim wyjeździe dużo, dużo wcześniej i to jedyne miejsce, które spełniało oczekiwania. Pozdrawiamy.

09Listopad

Ewa Field

Vivi i Puszek

Petsi hotelik to niezwykle miejsce, dalekie od tradycyjnych hoteli dla psów. To miejsce, które nie tylko oferuje waszym pupilom ruch i opiekę, ale mnostwo czułości i uwagi. Nasza Vivi to piesek odratowany, bardzo nieufny, bojacy się ludzi i psów. Oglądając aktualizacje gdzie Vivi leży na kanapie wyraźnie zrelaksowana, tuli się do Madzi i jej męża może świadczyć tylko o jednym - Petsi tworzą ludzie, którzy kochają zwierzęta i poswiecaja im cała swoją uwagę. Dzięki temu pies nie odczuwa nieobecności właścicieli, nie czuje się zagubiony. Opieka odbywa się w domowych warunkach więc wasze pupile nie są zostawiane w wielkich boksach jak to dzieje się w większości hoteli, ale przebywają w domu. Madzia dba by zwierzaki miały spokój i czas na adaptacje. Przyznam szczerze jestem oczarowana pracą dziewczyn i sama bardzo sceptycznie podchodziłam do zostawiania psiaków w hotelu, ale Petsi to niezwykle miejsce prowadzone przez niezwykle osoby. Napewno jeszcze nie raz skorzystamy! DZIĘKUJEMY Z MĘŻEM Z CAŁEGO SERCA I GORĄCO POLECAMY KAŻDEMU WŁAŚCICIELOWI CZWORONOGA!

02Listopad

Alicja Kost

Appenzeller FANGOR

Asia to prawdziwa zaklinaczka psów – poskromiła bez większego trudu naszego, wyjątkowo temperamentnego i nieufnego appenzellera, który spędził w jej hotelu fantastyczne wakacje, a teraz regularnie z nią spaceruje, dzięki czemu nabywa psiej ogłady w towarzystwie innych psów, uczy się, że nie trzeba gonić każdego samochodu i uwalnia swoją niespożytą energię.

24Październik

Ryszard Bywalec

Ratlerek Edi

Kochane dziewczyny z PetsiTeam! Dziękujemy za opiekę nad naszym pupilem. Edi wrócił do domu wypoczęty, szczęśliwy i totalnie odmieniony. Dzięki Waszemu podejściu dowiedzieliśmy się, że jest na prawdę towarzyskim zwierzakiem. Mamy nadzieję, że nasz kolejny wyjazd będzie dla niego znowu okazją do odwiedzin u Was! Nie ma lepszego hotelu dla zwierząt, polecamy wszystkim z całego serca. Gabrysia i Rysiek.

10Październik

Joanna Sproncel - Bagrowska

Wyżeł Węgierski NIKA, opiekun: Magda

Jestem zachwycona (dosłownie!) poziomem Pani usług. Zawsze punktualnie, niezależnie od pogody. Zawsze ciekawie i różnorodnie. Elementy treningu posluszenstwa, które Pani wprowadza, są bardzo widoczne. Uwaga, troska z jaką przekazuje Pani wszystkie spostrzeżenia, są bardzo cenne dla rodziny tak niedoświadczonej jak nasza. Nika jest naszym pierwszym psim przyjacielem. Z Pani pomocą, stres jest zdecydowanie mniejszy. 

Liczę na dalszą, wieloletnią współpracę i szczerze polecam Pani usługi ( o ile nie będą kolidowały ze spacerami z naszym pupilem ;))

ps. brawa za portal i panel klienta - super pomysl i realizacja!

05Czerwiec

Olga Kamejsza

American Staffordshire Terrier RAJA

Bardzo obawiałam się zostawić psa pod opieką obcej osoby, nigdy wcześniej nie korzystając z usług hotelu dla zwierząt. Na szczęście trafiliśmy na Asię i okazało się, że moje obawy były kompletnie bezpodstawne, bo... to nie jest zwykły hotel! To jest raj dla zwierząt, azyl i najwspanialsze miejsce pod słońcem! Asia zajmuje się psiakami z pasją i zaangażowaniem, czego dowodem było to, że nasza Rajka nie chciała wracać z nami z powrotem! :) Jeśli szukacie miejsca, gdzie Wasz pies będzie otoczony najlepszą opieką nie zwlekajcie ani chwili! Z Asią Wasz pupil będzie w 7 niebie! Zdjęcia szczęśliwej i uśmiechniętej Rajki są na to najlepszym dowodem! ;) Asia, jeszcze raz ogromnie dziękujemy :* Raja pozdrawia najlepszą Ciocię! <3

05Czerwiec

Maria i Krzysztof Kielan

Flat Coated Retriever LUNA

Jesteśmy właścicielami suczki o imieniu Luna, rasy Flat Coated Retriever. Korzystaliśmy już wcześniej z innych hoteli dla zwierząt, ale niestety w żadnym z nich nie podchodzono do psa indywidualnie. Luna wymaga bardzo dużej dawki ruchu i opieka Asi na spacerach lub podczas pobytu w hotelu w 100% jej to gwarantuje. Asia dzięki swojemu profesjonalnemu podejściu do psów oraz bez wątpienia bardzo dużej wiedzy była w stanie uporać się z naszym psem tak, że przy odbiorze po każdym pobycie w hotelu wręcz nie chciał wracać do domu. Aktualne informacje na Panelu Psa zamieszczane na stronie internetowej uspokoją każdego zmartwionego właściciela. Asia nie tylko zajmuje się Luną podczas spacerów lub w czasie pobytu w hotelu, jest też cennym doradcą w sprawach „psiego” zdrowia i wychowania.

W pełni rekomendujemy i polecamy każdemu nawet najbardziej zatroskanemu właścicielowi psa.

11Maj

Agnieszka i Mateusz Korusiewicz - Kowol

Frodo

Szczerze i gorąco polecam wszystkim właścicielom kochającym swoje psy firmę PETSI The dog’s out fun! . Nasz piesek Frodo to 14-letni, mały kundelek, od dwóch lat chorujący na cukrzycę. Jest naszym największym skarbem i najlepszym przyjacielem, dlatego dbamy o niego najlepiej jak potrafimy. Frodo bardzo źle znosi rozłąkę, do tego stopnia, że potrafi godzinami zawodzić i szczekać jeśli zostanie sam. Z tego powodu szukaliśmy dla niego miejsca, w którym mógłby spędzić czas kiedy nas nie ma w domu. Gdy dowiedzieliśmy się o firmie Asi, wiedzieliśmy, że to strzał w dziesiątkę. Kiedy za pierwszym razem oddaliśmy Froda do hotelu, bardzo się martwiliśmy, czy wszystko będzie dobrze. Na szczęście okazało się, że Frodo nie tylko czuje się pod opieką Asi wyśmienicie, ale znalazł tam też nową przyjaciółkę Tetkę. Asia jest wspaniałą osobą, zawsze uśmiechniętą, pełną energii i zaangażowaną w to co robi. Od razu widać, że opieka nad psami jest jej pasją i właśnie dlatego Asi można w pełni zaufać. Stały kontakt z Asią w momentach rozłąki z naszym pieskiem daje nam poczucie, że Frodo jest zadbany i bezpieczny. Świetnym rozwiązaniem jest też panel psa, gdzie możemy śledzić jak nasz pupil spędza dzień kiedy nie jest z nami. Bardzo dziękujemy za opiekę nad naszym pieskiem i na pewno jeszcze wielokrotnie będziemy korzystać z tego uroczego i miłego hoteliku! 

28Kwiecień

Magda, Michał Anderko

Beagle BILLY

Moje oczko w głowie pierwszy raz poza domem! Każdemu z Was kto ma psa polecam usługi hotelowe i spacerowe Asi z Petsi the dog's out fun! Zaangażowanie, serdeczność i ciepełko wewnętrzne Asi to jest wartość dodana do profesjonalizmu i super obsługi! Wisienką na torcie jest Panel psa, gdzie macie fotki, filmik a nawet trasę jaką przebył psiak, w związku z czym wszyscy w naszej drukarni musieli oglądać ubłoconego beagla latającego po lesie!!!

04Kwiecień

Maria Korusiewicz

Nowofundland BRON

Gorąco polecam firmę Petsi the dog's out fun! wszystkim, którzy poszukują przyjaznego, ciepłego, a zarazem  profesjonalnie prowadzonego hoteliku dla swojego pieska. Jestem właścicielką psiaka stanowiącego pewne wyzwanie - 58-kilogramowego nowofundlanda Brona, pełnego energii i chęci do zabawy. Hotelik Pani Asi Uszok, w którym Bron już trzy razy spędzał miło czas jest naprawdę miejscem idealnym: zapewnia spokój ducha właścicielowi, który ma możliwość stałego kontaktu z p. Asią, może obserwować świetnie prowadzony "panel psa" , gdzie zamieszczane są zdjęcia, filmiki ze spacerów, oraz trasy, jaki psiak pokonał na spacerze z dokładnym podaniem dystansu i czasu.. Z drugiej strony pies naprawdę odpoczywa, nie nudzi się i , przynajmniej w przypadku mojego łobuziaka, niespecjalnie odczuwa brak właściciela ze względu na liczne atrakcje w domowym zaciszu. Jedną z nich jest urocza suczka p. Asi, Tetka,  przyjazna i łagodna, żywe zwierciadełko swojej przemiłej właścicielki.
Bardzo, bardzo dziękuję za wszystkie pobyty Brona i za wielkie serce dla naszych ulubieńców.

 

30Marzec

Anna Wraniec

Labrador FADO

Polecam profesjonalną opiekę dla psów PETSI the dog's out fun! 
Godna zaufania i odpowiedzialna osoba o dużej sympatii dla psów oraz pozytywnej energii plus długie spacery i świetna zabawa dla psa. Do tego indywidualny panel psa, dzięki czemu w każdej chwili mogę zobaczyć co porabia pies każdego dnia. 
Mój pies jest szczęśliwy pod opieką PETSI !
polecam Ania z Katowic

22Styczeń

Beata Gancarz - Grzybek

Golden retriever HEKTOR

Decydując się na psa wiedziałam że będzie problem z kimgo zostawić jak będziemy wyjeżdżać, ale słyszałam też, że są hotele i to pomogło podjąć ostatecznie decyzję. Nie znałam Pani Asi, a o decyzji pozostawienia Hektora zaważyła profesjonalna strona internetowa. Podjęliśmy decyzję o spotkaniu z Panią Asią, poznaliśmy jej Tetkę i to finalnie zadecydowało o wyborze. Nie muszę nikogo przekonywać, że pozostawienie Hektora było i tak bardzo stresujące przecież tak na prawdę nie znaliśmy Pani Asi. Dziś Hektor jest już w domu, a z pewnością pamięta te kilka dni u Pani Asi. Pani Asia to młoda sympatyczna wielbicielka psów, która ma super podejście do zwierząt. Będąc na feriach mogliśmy na bieżąco śledzić jak się miewa nasz Heciuś i jak z dnia na dzień robi postępy w chodzeniu. Hektor nie może się już doczekać kolejnego pobytu. Już dziś panujemy kolejny urlop bo wiemy, że Hektor będzie mieć super opiekę.

12Styczeń

Sylwia, Paweł Magdziarz

Bulterier miniaturowy Rocky

Nie ukrywam, że oddanie naszego urwisa do hotelu wiązało się z dużym stresem. Był to pierwszy raz, kiedy wyjeżdżaliśmy bez niego. Okazało się jednak, że stres był zupełnie niepotrzebny!
Podejście Asi do tematu bardzo profesjonalne i wyrozumiałe :) Bardzo fajny pomysł prowadzenia Panelu psa! Bardzo sprawny kontakt podczas całego pobytu oraz wyczerpujące odpowiedzi na dręczące nas pytania :)
Bardzo dziękujemy za opiekę i polecamy wszystkim zastanawiającym się nad skorzystaniem z oferty hotelu!
Pozdrawiamy serdecznie Sylwia i Paweł :)

08Styczeń

Dawid Piekarski

Amstaff Diego

Dziękujemy za wspaniała pełna nauki i przyjemności opiekę nad Diego. Nasz członek rodziny nie pierwszy raz spędzał swe dni w hotelu lecz pierwszy raz wrócił taki szczęśliwy i podbudowany, a to dzięki opiece i profesjonalnemu podejściu jakie zapewniła mu Asia Uszok! :) dziękujemy jeszcze raz i wiemy gdzie uderzać w razie konieczności !:)

28Grudzień

Anna Żurawska

Pitbull Bambo

Pierwszy raz musiałam się rozstać z moim 4-letnim Bambusem. Zdecydowałam się zostawić go z Asią z uwagi na jej wielka miłość do zwierzaków. Obserwowałam ją wczesniej jak obchodzi się ze swoją suczką, a potem widziałam jej wielkie zaangażowanie i oddanie na spacerze z moim pitt-bulem. Jej profesjonalizm poparty jest świetnym kontaktem i serdecznościa kierowaną do zwierzęcia. Bambuś był nią oczarowany. Bawili się tak jakby znali sie od dawna. Świetne warunki bytowe i opieka, a także czas spędzany ze swoim podopiecznym, (który można kontrolować na bieżąco na filmikach na panelu psa) sprawiaja, że zarówno pies jak i jego właściciel mogą mieć do niej pełne zaufanie i dotyczy to również ras uważanych za trudne i niebezpieczne. POLECAM WSZYSTKIM. Nie zostawiłabym Bambusia w innych rękach. 

25Listopad

Karolina Łapińska

American Staffordshire Terrier Koria

Pracę Asi obserwowałam i podziwiałam na Facebooku, widząc co raz zdjęcia radosnych psów. A kiedy udało nam się spotkać byłam zachwycona zarówno nią, jak i jej cudowną Tetką. To jak świetny ma kontakt z psami jest do pozazdroszczenia. Jest w pełni profesjonalna. Ona i Tetka tworzą wspaniały, w pełni rozumiejący się duet. Moja Koria miała okazję się wybiegać, powęszyć i wybawić, a ja dostałam kilka cennych rad, co możemy jeszcze w naszej psio-ludzkiej relacji poprawić. Mojej córci-Korci nikomu bym nie oddała pod opiekę – nikomu oprócz Asi. :) Z pełną świadomością polecam PETSI. :)  

24Listopad

Paweł Górecki

Pitbull Wafel

Osoby, które mnie znają wiedzą ile dla mnie znaczą moje pieski i że przez 3 lata ani razu nie zostawiłem ich w hotelu dla zwierząt mimo tego, że rocznie wyjeżdżam z kraju bardzo często. 
Od samego początku kibicuje pewnej młodej kobiecie, która w wyniku pasji otworzyła "hotel dla psów" i profesjonalne wyprowadzanie psów. Jestem osobą wymagająca bardzo dużo od siebie i od innych, a w szczególności jeśli komuś mam powierzyć moje "dzieci" :)
Asia jest osobą, której oddałem Wafelka na tydzień pod opiekę, każdego dnia miałem wgląd do swojego profilu, gdzie widziałem ilość zrobionych kilometrów na spacerze, filmy ze spacerów, zdjęcia i opis zachowania mojego psa. Wafel potrzebuje bardzo dużo przytulania i głaskania, Asia stanęła na wysokości zadania :) 
PETSI the dog's out fun to najlepsze wakacje dla Twojego psa! 
Polecam wszystkim tym, dla których liczy się bezpieczeństwo i profesjonalna opieka nad psem.

20Listopad

Aneta Bulkowska

Sekretem PETSI jest pasja. Asia naprawdę kocha psy, rozumie je, a one ją uwielbiają. Podczas spacerów z PETSI zwierzaki oprócz tego, że się bawią, to jeszcze doskonalą swoje umiejętności. To co wyróżnia PETSI to indywidualne podejście do każdego psa. Asia wie, że każdy pies jest inny i nie sposób wszystkich traktować tak samo. Dlatego każdy plan treningowy jest dopasowany do możliowości psa i oczekiwań właściciela. Asia wykorzystując swoją wiedzę  potrafi nawet największego rozrabiakę przemienić w aniołka i w największym kanapowcu obudzić ducha championa :)

17Listopad

Anna Zawartka, Krzysztof Kwosek

Pitbull Boast

Nie ma lepszego miejsca i opieki niż PETSI! Od dawna szukaliśmy godnego zaufania miejsca dla naszej bestii - pitbulla Boasta :) i trafiliśmy w końcu do Petsi. Dla nas najważniejsze to żeby osoba z którą zostawiamy Boasta miała podejście do zwierząt i radziła sobie z "trudnymi" rasami. Asię poznaliśmy na szkoleniu u Pawła Góreckiego więc widzieliśmy od samego początku, że znakomicie radzi sobie z pracą z psami. Już nie wspomnę o miłości jaka wówczas nawiązała się między Tequilą a Boastem (trwa do dzisiajl ;). Zostawiając bestię w Petsi odebraliśmy szczęśliwego, zadbanego i wybieganego psa. Widać że Asia nie tylko "wyprowadza" ale również bawi się i pracuje ze zwierzętami co jest ogromnym plusem. Miejsce w którym mieści się firma i w którym zostawiliśmy psa spełnia wszystkie warunki, jest przestronne i czuć w nim pozytywną atmosferę. Serdecznie polecamy PETSI, a sami na pewno skorzystamy jeszcze nie raz!

31Lipiec

Karolina Hutta

Yorkshire terrier Dusiek

Gdyby tylko mój psiak potrafił mówić, jestem pewna że wystawiłby Pani Asi najlepszą z możliwych referencji! Niestety nie posiadł jeszcze tej umiejętności, ale postaram się go godnie zastąpić. Jestem właścicielką znalezionego rok temu yorka, dlatego z początku byłam dość sceptycznie nastawiona do zostawiania go pod obcą opieką, jednak sprawy zawodowe zmusiły mnie do szukania pomocy w opiece nad nim. Pani Asia okazała się dla mnie zbawieniem!!!! Pierwsza wizyta była dla mnie małym zaskoczeniem, gdyż zadano mi dużo szczegółowych pytań odnośnie do mojego psiaka i choć nie na wszystkie potrafiłam odpowiedzieć, to rozumiałam jak profesjonalne podejście ma Pani Asia i jak wiele rzeczy jeszcze sama muszę się nauczyć. Nić przyjaźni została nawiązana niemal natychmiast i choć poczułam lekkie ukłucie zazdrości to radość malująca się na pysku mojego psiaka wynagrodziła wszystko. Kiedy psiak zaczął się bawić, skakać i szczekać, wiedziałam, że Pani Asia skradła jego serce. Dodatkowo cały czas mam możliwość poglądu tego w jakim miejscu znajduje się mój pupil, otrzymuję również zdjęcia ze spacerów i filmiki, które są wystarczającym dowodem na to jak dobrze się bawi i, że mogę się spokojnie zajmować swoimi sprawami. Oprócz spacerów, Pani Asia zawsze służy mi radą w kwestii tego jak mam Duśka wychowywać, co powinnam zmienić w swoim (!!!) zachowaniu żeby nasze relacje były oparte na wzajemnym zaufaniu, co jak się okazało wcale nie jest tak oczywiste. Reasumując Pani Asia okazała się nie tylko najlepszą przyjaciółką mojego psa ale również moim niezastąpionym doradcą!! Wiem, że kiedy przyjdzie mi wyjechać na urlop, to mój psiak będzie się bawił pod opieką Pani Asi tak samo dobrze jak ja na wyjeździe.

18Lipiec

Kinga Wojtala

#PiesNaKato

Przy projekcie ‪#‎PiesNaKato‬ miałam przyjemność poznać Asię, która ze swoim astem miała niesamowitą, godną pozazdroszczenia relację (aż miło się... cykało). Dzisiaj Asia ze swoim PETSI the dog's out fun może zająć się Twoim pupilem :) Polecam!

29Czerwiec

Paweł Rywacki

Cavalier king charles spaniel Rudy&Mika

Kiedy zobaczyłem Tą „kobitkę” pomyślałem sobie że jest tak delikatna jak kwiat lotosu i na pewno Nie poradzi sobie z Naszymi rozbrykanymi psiakami. A jednak pozory mylą. To kobieta z tzw. „jajami” , w szybkim tempie okiełznała te dwa kochane Nasze „stworki”, w szczegóły nie będziemy wnikać (w końcu to jej tajemnica), bo ze spaceru wrócili wszyscy zadowoleni a psiaki najbardziej !!! Moja skromna ocena to piątka w serduszku bo gdyby każdy podchodził z taką miłością do Naszych czworonożnych przyjaciół to w schroniskach nie było by psów. Polecamy z gorącego serca tą „kobitkę” jako opiekuna Naszego psiaka ale co najważniejsze opinię piszemy My a wystawiły ją nasze kochane psiaki, a my ją tylko potwierdzamy.