O mnie

 

KIM JESTEM?

Przede wszystkim jestem pasjonatem psów. Z pasji zrodziła się ogromna miłość do mojej pracy. Jak to powiedział Jacek Walkiewicz „pasja rodzi profesjonalizm, profesjonalizm daje jakość, a jakość to jest luksus w życiu, w dzisiejszych czasach szczególnie” - to jeden z moich ulubionych cytatów.

Dla mnie relacja „pies – przewodnik” ma wyjątkowe znaczenie. To więź oparta na pozytywnym, przyjacielskim związku, z wykorzystaniem naturalnej psiej motywacji i skłonności do podążania za człowiekiem. Doskonale wiem jak efektywnie ją zbudować i wykorzystywać.

Interesuje mnie wszystko co dotyczy psów zaczynając od nowoczesnych metod szkolenia, opartych na pozytywnym wzmacnianiu. Tetka, mój pies, jest moją doskonałą wizytówką. Poprzez tematykę psiej dietetyki, jak odpowiednio i naturalnie karmić psa. Nie oszukujmy się, w dzisiejszych czasach to ogromny problem.

Psie sporty to dziedzina bardzo bliska memu sercu. Jestem czynnym zawodnikiem dogtrekkingów, zawodów canicrossowych czy innych zawodów, w których można brać udział z psiakiem (np. Hard Dog Race). Uwielbiam długie wędrówki po górach, z towarzyszem na czterech łapach. Psie treningi siłowe, wydolnościowe, kondycyjne to mój konik.

Jestem certyfikowanym opiekunem zwierząt (petsitterem) nr 711 COAPE. Ukończyłam kurs weight pullingu, uczestniczę w seminariach i w ogólnopolskich konferencjach. Czytam fachową literaturę, obracam się w „psim środowisku”. Swoją wiedzę i doświadczenie zdobywam każdego dnia pracując z różnymi rasami psów.

Głęboko wierzę, że wspólne życie człowieka i psa nie musi rodzić problemów, ale powinno dawać obu stronom szczęście i poczucie spełnienia. Wzajemne zrozumienie swoich języków i potrzeb napawa mnie ogromną radością.

Jestem również właścicielką firmy, która prężnie się rozwija. Zostałam laureatką nagrody w IX edycji konkursu Sukces Pisany Szminką Bizneswoman Roku w kategorii „Pomysł na biznes”. Nagrodę odebrałam na prestiżowej gali w Warszawie. Nie osiadam na laurach, tylko dalej się rozwijam i pracuję nad różnymi projektami. Marzę, aby kobiety wierzyły w siebie, wspierały i realizowały się w życiu zawodowym i jak i prywatnym.

MOŻESZ MI ZAUFAĆ   ZOBACZ SAM